Beskid rozgromił zespół z Drwini aż 7:0! RELACJA VIDEO I ZDJĘCIA

0
566

Tak grający Beskid chciałby oglądać każdy kibic z Żegociny! Drużyna “Walecznych Górali” rozegrała kapitalne zawody, gromiąc drużynę z Drwini aż 7:0! Nasi zawodnicy już po 10 minutach prowadzili dwoma bramkami, a ich przewaga z każdą minutą była coraz bardziej widoczna. Po pechowym początku sezonu, teraz Beskid w dwóch kolejnych meczach deklasuje rywali. Mając tak młodą i dobrze grającą drużynę, śmiało można liczyć na kolejne sukcesy w przyszłości!

Beskid Żegocina vs GKS II Drwinia-7:0 (4:0)
7:0 Grzegorz Kłusek- 90″

To był perfekcyjny mecz w wykonaniu Walecznych Górali!
Trener Beskidu Marek Tomkiewicz skutecznie zmobilizował drużynę do meczu z GKS-em Drwina. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 4 minucie po zagraniu Damiana Pławeckiego, Grzegorz Kłusek strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza przyjezdnych po raz pierwszy. Pięć minut później było już 2:0, tym razem perfekcyjnie rzut wolny wykonał Konrad Łękawa. Przewaga naszej drużyny była widoczna, jednak kilka razy zabrakło nam szczęścia by zdobyć kolejne gole. Dopiero w 22 minucie Tomek Krawczyk z bliskiej odległości strzałem pod poprzeczkę pokonał golkipera GKS-u. Wynik pierwszej połowy ustalił Damian Pławecki, który po minięciu bramkarza strzelił do pustej bramki. Mimo wysokiego prowadzenia, na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli zmotywowani i po kapitalnej zespołowej akcji w 51 minucie Grzegorz Kłusek technicznym strzałem nad bramkarzem zdobył bramkę na 5:0. Jako szósty na listę strzelców wpisał się wprowadzony kilka minut wcześniej Janusz Czoch, który strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza rezerw GKS-u. Goście z Drwini za wszelką cenę chcieli zdobyć bramkę honorową, jednak nasza obrona i występujący między słupkami bramkarze ( Kępa i Cichoń) nie pozwolili im na wiele. Beskid wyprowadzał zabójcze kontry, jednak skutecznie je marnował. Dopiero Grzegorz Kłusek w ostatniej minucie meczu minął zwodem bramkarza i strzelił do pustej bramki ustalając wynik spotkania na 7:0. Był to jeden z najlepszych meczy w wykonaniu naszej drużyny, zawodnikom dziękujemy za walkę mino fatalnych warunków atmosferycznych.

Beskid zagrał w składzie– Mateusz Kępa (75 min Marcin Cichoń) – Piotr Czoch (58 min, Zbigniew Górka), Kamil Kącki, Rafał Skowronek, Mateusz Waligora, Konrad Łękawa, Wojciech Ziółkowski, Tomasz Krawczyk, Grzegorz Kłusek, Damian Pławecki (62min Kamil Górka) Michał Dziedzic (55 min Janusz Czoch)

Komentarz grającego Prezesa Beskidu Żegocina Wojciecha Ziółkowskiego:
Na dzisiejszy mecz wyszliśmy bardzo mocno zmotywowani i skoncentrowani. Chcieliśmy pokazać, że wysokie zwycięstwo z Błękitnymi to nie był przypadek. Od początku meczu wyszliśmy z mocnym pressingiem, kreowaliśmy składane akcje ofensywne. W defensywie kasowaliśmy praktycznie wszystko. Mam wrażenie, że przeciwnik ani przez chwilę nie czuł, że może z nami wygrać. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 4:0. Trener mocno motywował nas w przerwie, żeby w nasze szeregi nie wkradło się rozluźnienie, gdyż często zdarza nam się zremisować lub przegrać mecz, w którym mamy korzystny wynik. W drugą połowę wchodzimy tak samo, a może nawet bardziej ambitnie niż w pierwszą. Cały czas atakujemy i podkręcamy tempo. Stwarzamy jeszcze więcej sytuacji i gramy jeszcze ładniejszą piłkę. Mecz kończy się wynikiem 7:0. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego zwycięstwa i z tego, że zagraliśmy na zero z tyłu. Boli trochę duża nieskuteczność. Brzmi to może trochę komicznie, gdy się pakuje przeciwnikowi 7 bramek, aczkolwiek kto był na meczu to wie o czym mowa. Szykujemy się już na kolejne mecze i jeśli będziemy w stanie się zmotywować tak samo mocno jak dziś oraz utrzymać wysoki poziom koncentracji przez 90 minut to rozjedziemy naszych przyszłych rywali. Dziękuję Drwini za mecz i życzymy powodzenia. Brawa również dla sędziów za przyzwoite zawody.