9 zł które płacimy w przedszkolu w Żegocinie

Strona główna Fora Szkoły i edukacja 9 zł które płacimy w przedszkolu w Żegocinie

Temat zawiera 12 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Kasia 1 miesiąc, 1 tydzień temu.

Oglądasz 13 wpisów - 1 z 13 (wszystkich: 13)
  • Autor
    Wpisy

małopolanka

Mam 3 dzieci. Przy drugim dziecku zaczęłam się zastanawiać na co tak naprawdę przeznaczone są te pieniądze. Przecież kredki, farby, papier kolorowy, klej, tusz do drukarki itp nie kupuje się każdemu dziecku co miesiąc. Podliczając tylko jeden miesiąc przy liczbie dzieci 120*9zł=1080zł. W skali roku robi to kwotę 10800zł. Czy kiedykolwiek na wywiadówce otrzymaliśmy rozliczenie tych pieniędzy? NIE. Jestem bardzo ciekawa i chętnie posłucham na co co miesiąc płacę. Jeśli się mylę i rzeczywiście ta ogromna kwota roczna przeznaczana jest TYLKO na dzieci, to też chcę to usłyszeć. Mam nadzieję, że za te pieniądze nie są kupowane tonery, tusze i papier dla sekretariatu itp. Jeśli ktoś z przedszkola to czyta, proszę na najbliższym zebraniu o wyjaśnienie.

małopolanka

Zapomniałam wspomnieć, że niezależnie czy dziecko długo, czy krótko jest nieobecne, czy są święta, czy ferie, kwota ta jest ciągle taka sama. I nie chodzi o 9zł, ale o jasność sytuacji.

Gość

A może wystarczy iść i zapytać w przedszkolu, poprosić o paragony. Tylko do tego trzeba mieć odwagę a do pisania na forum już nie.

Przedszkole Żegocina

Zapraszamy do przedszkola, gdzie można uzyskać wszystkie informacje na ten temat.

małopolanka

Uważam, że to obowiązkiem przedszkola jest przedstawić rozliczenie, bez przypominania. I taką informację powinni usłyszeć wszyscy rodzice. Ale coż. Najlepszą obroną jak widać jest atak.

Ona

W sumie też jestem ciekawy

Ciekawy

W sumie to kiepsko się Pani interesuje dzieckiem skoro dopiero teraz zadaje sobie takie pytania. Uważam, że takie wyjaśnienie z pewnością otrzyma Pani w przedszkolu, wystarczy tylko zapytać. Napewno nikt niczego nie ukrywa. Litości. Wszędzie podejrzenia…

Smoku

Skoro ktoś płaci za coś to czemu nie zapytać? Czy to coś złego? Litościii! W końcu pracuje się na te pieniądze. Najważniejsze, by obie strony miały jasność tych wydatków. Nie rozumiem o co tutaj się obruszać?

obcy

Już się sępy zlatują.

Ciekawy

Oczywiście, że koniecznością jest zapytać… tylko w odpowiednim miejscu i odpowiednich osób! Poza tym zawsze można się nie składać i samemu kupic dziecku potrzebne rzeczy.

kokoś

Obcy, masz rację. Wystarczy zacząć jakikolwiek temat, sępy już fruną żeby poszarpać, często nawet nie wiedząc za co szarpią i po co. Pewnie wszędzie są olewani a tu się mogą “wykazać”. A że temat belfrów modny to fruną gromadami.

Łukasz Matlęga
    Opiekun forum

Oj ludzie, święta idą 🙂
    O dziewięć złotyk się kłócicie…
    A u spowiedzi wszyscy byli? 😉

Kasia

Dzień dobry, czy naprawdę w dzisiejszych czasach jest tak trudno swoje wątpliwości rozwiać u źródła? Codziennie jesteśmy z dziećmi w przedszkolu wystarczy podejść iii zapytać. Pozatym przy trojce dzieci to już chyba wszystko powinno być jasne boo mniemam że nie chodzą pierwszy rok do przedszkola. Ja wiem na co idą moje pieniądze ii myślę zee wszelkie informacje na ten temat są do uzyskania u źródła. Łatwiej jest anonimowo zasiac ziarnko niepewności… Zupełnie nie wiem po co. Pozdrawiam wszystkich iii radzę pytać.. To nic nie kosztuje 😊

Oglądasz 13 wpisów - 1 z 13 (wszystkich: 13)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Reklama

Społeczność

1,568FaniLubię

Reklama

Pomóżmy naszym mieszkańcom

Galerie