Czego Wam brakuje na terenie gminy? Planuję inwestycje.

Strona główna Fora Sport i rekreacja Czego Wam brakuje na terenie gminy? Planuję inwestycje.

Temat zawiera 13 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Roman 1 tydzień, 5 dni temu.

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)
  • Autor
    Wpisy
  • #8563 Odpowiedź

Gosia

Chciałabym ruszyć z inwestycją na terenie naszej gminy. Mam już parę pomysłów. Myślałam o kawiarni z czymś dla dzieci. A jakie są Wasze propozycje?

#8571 Odpowiedź

Wygadana

Chyba najbardziej w gminie brakuje ale klientów 😉

#8572 Odpowiedź

Mieszkaniec

Mi osobiscie brakuje pożądnej kawiarni,żetelnego pediatry i stomatologa oraz mieszkań.

#8573 Odpowiedź

mieszkaniec

o stomatolog to byłby strzał w dziesiątkę bo obecnie trzeba jezdzić do sąsiednich Gmin

#8580 Odpowiedź

Sowa

Myślę, że przydałaby się siłownia. Jest bardzo wielu chętnych, raz była ankieta na w/w temat i cisza jak makiem zasial.

#8587 Odpowiedź

Rodzic

Powinna być ankieta dla mieszkańców! Niech się ludzie wypowiedzą. A na przedwczoraj fajna, rodzinna kawiarnia! Idealnie gdyby obok było cis dla dzieci- placyk zabaw lub inne miejsce do zabawy.

#8588 Odpowiedź

Wygadana

Podobno Bułeczka ma w planach kawiarnie. Czy to prawda?

#8644 Odpowiedź

Gosia

A która lokalizacja będzie lepsza. Łąkta Górna czy Żegocina?

#8648 Odpowiedź

Józia

Kawiarnia przy której byłaby taka mała kulkolandia, coś dla dzieci dostępne przez cały rok. Jak dla mnie to Łąkta Górna byłaby super!

#8652 Odpowiedź

Kameleon

Kawiarnia z prawdziwego zdarzenia to super pomysł, tego u nas bardzo brakuje w gminie.
    Aby zjeść dobre ciasto czy lody i napić się porządnej kawy trzeba odwiedzać kawiarnie w Bochni czy Limanowej. Takie miejsce byłoby świetne na plotki z koleżankami, a przy tym kącik dla dzieci też dobrze by się sprawdził.
    Jestem za i życzę powodzenia w osiągnięciu celu 🙂

#8653 Odpowiedź

Paulina

a to u nas na terenie gminy nie mozna się napic dobrej kawy ? 🙂

#8654 Odpowiedź

Mieszkanka

Paulina, A gdzie można napić się dobrej kawy w naszej gminie? Bo jakoś nie kojarzę. Jeszcze z jakimś kacikiem dla dzieci?

#8830 Odpowiedź

ojciec

Czego brakuje? Odpowiedź jest prosta. Inwestycji dającej 100-200 miejsc pracy. Nie potrzeba kolejnych sklepów. Potrzeba dużej firmy, która będzie tu chciała zbudować zakład. Na razie nie wiem jednak, co miałoby ją do tego przekonać. Uzbrojonych terenów brak, światłowodu nie ma, drogi w kiepskim stanie. Nastawienie mieszkańców?

#9067 Odpowiedź

Roman

Dokładnie! Potrzeba ale zakładów pracy, żebyśmy nie musieli do Krakowa jeździć!

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)
Odpowiedz na: Czego Wam brakuje na terenie gminy? Planuję inwestycje.
Twoje dane:

Reklama

Społeczność

1,544FaniLubię

Reklama

Reklama

Galerie