Rozdziele tematy ogólne

Strona główna Fora Aktualności Rozdziele tematy ogólne

Otagowano: 

Temat zawiera 33 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Grzegorz 2 miesięcy, 1 tydzień temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 34)
  • Autor
    Wpisy

pomoc

Chodzą pogłoski, że w Rozdzielu postanie Parafia!!!

• This topic was modified 3 miesięcy temu by  Redakcja.

kurczak

A kto tak powiedział?

Zarobiony

Lepiej nie udzielać informacji, kto tak mówi

Roman

To już prędzej widziałbym kościół w Bytomsku pod wspólną Parafią w Żegocinie i np. z dwoma mszami w niedziele. Przecież kościół w Żegocinie jest przepełniony!

mieszkaniec

oj tam co z tego że przepełniony ,więcej wiernych to więcej na tacę,a jak się idzie sprzątać kościół to jest tak przyjęte że ludzie płacą datek to tak jakbym poszedł do pracy i pracodawcy zapłacił że u niego pracuję ,niewiem czy w innych parafiach tak jest czy tylko u nas

respect

głupota!!! wogóle ten portral słuzy jedynie do skłócania ludzi juz same tytuły do tego prowokują . Ludzie nie dajmy sie podpuszczać raz parafia raz radny a moze jednak gmina w rozdzielu – paranoja

Redakcja: Portal został stworzony aby informować mieszkańców o sprawach dla nich istotnych, szczególnie o tych o których ani słowa na portalu prowadzonym przez Urząd Gminy. Ideą portalu jest swoboda wypowiedzi, oczywiście kulturalnych, nie obrażających nikogo. Forum oraz tematy dyskusji tworzą sami mieszkańcy, którym pozostawiliśmy na forum możliwość publikowania. Gorąco z tego miejsca zachęcamy do dyskusji oraz zgłaszania swoich propozycji dot. spraw gminnych. Pozdrawiamy!

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 miesięcy, 2 tygodnie temu przez  Redakcja.

do respect

Haha głupoty to Ty piszesz.
    Portal jest idealnym uzupełnieniem strony Urzędu Gminy, która pisze tylko te pozytywne rzeczy chwalące obecnie nam rządzących. Na tym portalu głos maja mieszkańcy i o to chodzi!!
    Kto chce skłócać ludzi niby jak posty piszą użytkownicy? Pewnie pracujesz w Urzędzie Gminy i nie dopuszczasz do siebie głosu krytyki, a w portalu widzisz zagrożenie układu.

Mietek

W 1928 roku istniała gmina Rozdziele😁

Zegocinianin

Moim zdaniem Rozdziele już dawno powinno być parafią. Jest kościoł i cmentarz.

Wiesiek

Czy ktoś pytał mieszkańców Bytomska o zdanie w sprawie budowy kościoła? To olbrzymi wydatek.

kurczak

To prawda, że kościół w Żegocinie bywa przepełniony, zwłaszcza w ważne święta, ale w Rozdzielu też są msze w niedziele. Nie przesadzajmy.

mieszkaniec

Zgadzam się z redakcją ten portal publikuje dużo informacji istotnych dla społeczeństwa ,bo na portalu Urzędu Gminy nie można się zbyt wiele dowiedzieć ,racje ma też redakcja że kultura wypowiedzi powinna być i tego się trzymajmy ,ja uważam że ten portal łączy ludzi ,a że urzędnicy nie są zadowoleni z tego portalu to ich sprawa ,przecież w innych Gminach naprzykład na portalu oficjalnym Gminy Lipnica Murowana to tam można własnie przez ten portal zadać Wójtowi pytania i Wójt na te pytania społeczności odpowiada

Nie tutejszy

W Lipnicy wójt jest otwarty na ludzi,nie to co w naszej gminie. Podobno ma swój profil na Facebooku przez co ma kontakt z mieszkancami. I mimo to że nie jestem z Rozdziela, to jestem za powstaniem tam parafii.

Mietek

Jestem z Rozdziela i mówię wam Parafia w Rozdzielu nie utrzymała bysię do Rozdziela chodzi tylko połowa mieszkańców tej wioski nie całe 450 osób

Mietek

Dodając do tego smuci mnie to że nie ma chrztów i pierwszej komuni już w Rozdzielu

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 34)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Społeczność

1,192FaniLubię

Galerie