Język niemiecki – tłumaczenia, nauka, działania eksportowe na rynek niemiecki

Strona główna Fora Ogłoszenia drobne Język niemiecki – tłumaczenia, nauka, działania eksportowe na rynek niemiecki

Otagowano: ,

Temat zawiera 0 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  1304 1 miesiąc, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy

1304
    Uczestnik

Znam biegle praktyczny i urzędowy nowoczesny język niemiecki. Mieszkałem na stałe i pracowałem w Niemczech 25 lat. Jestem z wykształcenia socjologiem i specjalistą w kontaktach gospodarczych i projektach eksportowych do strefy niemieckojęzycznej. Obecnie mieszkam w Polsce w Żegocinie i chciałbym służyć swoimi umiejętnościami i doświadczeniem.

Wykonuję tłumaczenia pisemne i ustne z języka polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na polski. Usługa tłumaczeń pisemnych obejmuje m.in.: tłumaczenie wszelkich dokumentów, korespondencji i innych pism, obsługa e-mailowa prezentacji multimedialnych, folderów, prospektów i innych materiałów reklamowych, witryn i sklepów internetowych. Specjalizuję się w tłumaczeniu niemieckojęzycznych pism urzędowych, korespondencji z urzędami skarbowymi w Niemczech i biznesu. Udzielam również indywidualnej nauki języka niemieckiego na każdym poziomie nauczania.
    DePol Consult Zbigniew Ostrowski, adres 32-731 Żegocina 400, e-mail: zbigniew.ostrowski@gmail.com, tel. 737 480 750

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Społeczność

1,192FaniLubię

Galerie