Lista obecności na Różańcu

Strona główna Fora Szkoły i edukacja Lista obecności na Różańcu

Temat zawiera 10 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  obserwator 1 tydzień, 6 dni temu.

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #5305 Odpowiedź

heming26

Dzisiaj po powrocie z pracy moje dziecko oznajmiło mi że pani zrobiła listę obecności dzieci które chodzą do kościoła na różaniec i już niektórym mówiła że to nieładnie nie chodzić do kościoła. Zaznaczę że moje dziecko chodzi do trzeciej klasy. Na pierwszym spotkaniu przedkomunijnym w kościele ks. Marcin powiedział że nie ma żadnego przymusu chodzenia na Różaniec codziennie. Powiedział że rozumie iż rodzice dzieci pracują i chciałby żeby dzieci chodziły do kościoła w miarę możliwości. Pani widocznie nie rozumie że niektórzy rodzice dzieci (oboje) pracują od rana do wieczora, bo przecież o godz. 15:00 świetlica w szkole jest zamykana więc wszystkie dzieci na pewno są w domku z mamusią lub tatusiem i mogą codziennie chodzić do kościoła. To co robi pani wychowawczyni jest SKANDALEM! Skoro chce aby dzieci chodziły codziennie na różaniec to niech zorganizuje wszystkim dzieciom przejazd do i z kościoła to wtedy nie będę miał nic przeciwko. Wiem że w poprzedniej klasie którą uczyła dzieci które nie chodziły codziennie na różaniec były inaczej traktowane podczas odpowiedzi.

#5336 Odpowiedź

kamil

A to jaja.

#5337 Odpowiedź

kamil

Ja bym poszedl do dyrektorki na skarge albo do kuratorium.

#5338 Odpowiedź

Wyborca

A ja Wam powiem, że nie widzę w tym nic strasznego. Dawniej dzieci chodziły na różaniec a dziś co? Rodzicom się nawet nie chce podwieźć dziecka? To jak Wy dzieci wychowujecie? Kiedyś walczyli o dostęp do religii a dziś co? Wielcy mieszczanie co na nic nie maja czasu. A jak trwoga to do Boga!

#5339 Odpowiedź

JW

heming26 – Zamiast spiąć poślady i starać się jakoś to dziecko wysłać (już nie mówię iść z Nim – co byłoby najlepszym świadectwem wiary rodzica dla dziecka) szukasz wytłumaczenia i sposobności by Go nie posyłać na modlitwę i oburzasz się jak ktoś próbuje zachęcić do udziału w nabożeństwie? Później zdziwienie, że mamy złych księży, nauczycieli, polityków a przecież to w naszych rodzinach zaczyna się ich wychowanie. Zachowania Pani nauczycielki nie komentuję, ma swoje sumienie. Peace!

#5340 Odpowiedź

Media

Pani się zajmie matematyką… od religii już mają gościa. Wie co ma robić.

#5885 Odpowiedź

RODZIC

Na youtube ksiądz Mateusz ogłosił konkurs dla wszystkich chętnych,pani dyrektor z Bytomska powiedziała dzieciom ze konkurs jest obowiązkowy jeżeli dziecko nie wykona pracy dostanie uwagę,a nawet ndst.Po pierwsze konkurs był dla wszystkich CHĘTNYCH,a po drugie wszelkie prace na konkurs powinny być wykonywane w szkole przez dzieci,a nie w domu przez rodziców,którzy pracują i nie zawsze mają czas żeby pomóc dziecku.

#5888 Odpowiedź

obserwator
    Uczestnik

Rodzic jak możesz…
    Tyle sukcesów plastycznych szkoły w Bytomsku chcesz zaprzepascić? Czy naprawdę chcesz aby na zegocina.pl nie pojawił się więcej żaden artykuł o znanym tytule “Kolejny sukces uczniów z Bytomska w konkursie plastycznym”? Na prawdę tego chcesz?

#5889 Odpowiedź

Rodzic

To mają być sukcesy dzieci a nie rodziców

#5890 Odpowiedź

Rodzic

Z twojej odpowiedzi wnioskuje ze twierdzisz ze dzieci w szkole niebeda w stanie wykonac ładnej pracy na konkurs.Prawda jest taka że w domu wiekszosc prac wykonuja rodzice a nie dzieci i nie jest to tylko moja opinia.

#5891 Odpowiedź

obserwator
    Uczestnik

Oczywiście ze widać tą paranoję. W dużej części prace artystycznie niespełnionych mamusiów albo uczniów plastyka z Wiśnicza
    Pytanie po co? Żeby było ładnie?

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
Odpowiedz na: Lista obecności na Różańcu
Twoje dane:

Reklama

Społeczność

1,325FaniLubię

Reklama

Reklama

Galerie