Nowe władze powiatu

Strona główna Fora Aktualności Nowe władze powiatu

Otagowano: 

Temat zawiera 9 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Mieszkanka 4 dni, 15 godz. temu.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #6522 Odpowiedź

obserwator
    Uczestnik

Odpadłem – PiS po raz kolejny wygrał wybory żeby je potem przegrać.
    Jak wytłumaczą to wyborcom – kto na nich zagłosuje?
    Mieli 13 z 23 mandatów czyli bezwzględną większość! nie wystawili żadnego kandydata do zarządu powiatu – co jest grane?
    Poseł Bernacki wyrzucił z Pisu panią Gąsiorek (dawna i obecną) przewodniczącą Rady Powiatu
    Korta (dawny PeOwiec) starostą, Drożdżak z PSL (nawet nie zdobył mandatu radnego) wicestarostą w zarządzie powiatu jeszcze Błoniarz i Rudka z PSL i Rudnik z (Naszej wspólnej sprawy od Korty) .
    MEGA ŻENADA
    Walkower po raz kolejny po co portki noszą zapisać te zacne nazwiska na kamieniu i za 5 lat rozliczyć!

#6541 Odpowiedź

szok

Pisałem, ale nie wierzyłem. Miazga. Może ludzie zaczną myśleć wreszcie, a nie mechanizm.

#6546 Odpowiedź

szok

Nie trap się. Ludzie zagłosują bo “przecie pińcet dajo”

#6547 Odpowiedź

Ja

A co z Mroczkiem?

#6548 Odpowiedź

szok

Jak to co ? Przyjedzie sobie średnio raz w miesiącu z pozostałymi radnymi Pisu na sesję. Poobserwują co władza uchwali. Dieta i do domu.

#6549 Odpowiedź

Patriota ponadlokalny

Śmiać mi się teraz chce z wszystkich tych mało ogarniętych wojowników Pana Marcinka, którzy przed wyborami i po wyborach biegali po wsi opowiadając, jak to z Wroną będzie źle bo od powiatu nic nie dostanie i będą go blokować bo powiat cały przejął PiS.

#6551 Odpowiedź

Ja

Bo tak naprawdę w samorządzie liczy się człowiek, a nie partia. To nie wybory parlamentarne! Po co się przyklejać do partyjnego znaczka? Wojtek wygrał, bo miał pomysł i potencjał, nie potrzebował partyjnych dygnitarzy. Tu, na dole powinno się wybierać CZŁOWIEKA!!!

#6590 Odpowiedź

szok

do Webmastera serwisu zegocina.pl: Proszę nie wprowadzać w błąd czytelników, Pani Mrugacz gdyby zdobyła więcej głosów, wyrzuciłaby z Rady p. Mroczka ( chyba, że w artykule chodziło o to, że mało brakło do p. Mroczka ), więc również wtedy Gmina Żegocina miałaby 2 radnych powiatowych. Nawet gdyby te ponad 600 głosów oddanych na kandydatów z poza naszej gminy było oddanych na PiS, nie zmieniłoby to sytuacji. Rozkład mandatów wg. metody d”hondta w naszym okręgu: 3 mandaty dla PiS, 1 PSL, 1 NWS.

#6597 Odpowiedź

Patriota ponadlokalny

Haha chyba wiem o co może chodzić. Pan Mroczek w zasadzie z Żegociną to ma minimalne związki 😉

#6787 Odpowiedź

Mieszkanka

Pam Marcinek też się z Bernackim wprowadzał i marnie na tym wyszedł. Ani radnym powiatowym, ani wójtem nie został. Aż prosi się cytat klasyka Wyspiańskiego ,, Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci się jeno sznur”.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
Odpowiedz na: Nowe władze powiatu
Twoje dane:

Reklama

Społeczność

1,344FaniLubię

Reklama

Reklama

Galerie