Poszukuję osób, które przyjmą 2 pieski

Strona główna Fora Ogłoszenia drobne Poszukuję osób, które przyjmą 2 pieski

Temat zawiera 1 odpowiedź, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Bulaga 1 miesiąc temu.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #8826 Odpowiedź

Mariusz Dudziak

Poszukuję osób (osoby), które przyjmą pod swój dach dwa młode pieski (suczki), około 5-miesięczne. Dowiedziałem się, iż zaginęły one właścicielowi. Po odszukaniu właściciela piesków i kontakcie z nim wynika jednak, iż już ich nie potrzebuje. Ja sam mam pod dostatkiem zwierząt w domu, toteż kolejne 2 psy (które prawdopodobnie będą średniej wielkości) są dla mnie sporym wyzwaniem, z uwagi przede wszystkim na brak czasu do zajmowania się nimi. Nie chcę jednakże oddawać ich do schroniska, gdyż nie jest to właściwe miejsce dla zwierząt. Chciałbym znaleźć dla nich ciepłe i kochające osoby, które zapewnią im właściwe warunki i dach nad głową. Co istotne, nie chciałbym rozdzielać piesków, gdyż to „siostrzyczki” i są bardzo do siebie przywiązane.
    Bardzo proszę o kontakt ludzi dobrego serca.

Mariusz Dudziak, tel. 502 931 881

#8856 Odpowiedź

Bulaga

Panie Mariuszu proszę się odezwać do Schroniska dla Zwierząt w Borku koło Bochni. Myślę, że mogliby grzecznościowo zamieścić Pana apel na swojej stronie na fb. Nie zaszkodzi w tej sprawie odezwać się również do OTOZ Kraków czy OTOZ Tarnów.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
Odpowiedz na: Poszukuję osób, które przyjmą 2 pieski
Twoje dane:

Reklama

Społeczność

1,544FaniLubię

Reklama

Reklama

Galerie