Praca w szkole w Bytomsku

Strona główna Fora Aktualności Praca w szkole w Bytomsku

Temat zawiera 51 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  mała 6 miesięcy temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 52)
  • Autor
    Wpisy

Redakcja
    Opiekun forum

Drodzy forumowicze!

Niestety zmuszony byłem usunąć poprzedni temat. Ilość pomówień w poprzednim przekraczała granice.
    Poprzedni wątek został zarchiwizowany, tak więc co zostało napisane pozostało w naszym archiwum.
    Jest to moja decyzja, którą podjąłem w trosce o naszą społeczność. Naprawdę, to forum nie powstało, aby się wzajemnie obrażać. Jest mi szczególnie przykro, bo sam pochodzę z Bytomska. Nie myślałem, że w mieszkańcach jest aż tyle złośliwości.

Jeśli- jak cześć z Was pisała (w zasadzie to te same osoby pod różnymi nazwami) w Szkole w Bytomsku były/ są nieprawidłowości – odpowiednie osoby z Wójtem Gminy na czele o tym już wiedzą. Poczekajmy, jak rozwinie się cała sprawa.
    Apeluje jeszcze raz! Szanujmy się wzajemnie. W internecie, jak i w życiu: warto być przyzwoitym. Po napisaniu komentarza, przeczytajmy go dwa razy zanim naciśniemy „Wyślij”

PS.
    Po sprawdzeniu IP użytkowników okazało się, że cześć z nich pisało pod różnymi nazwami- sprawiało to wrażenie, że sporo osób brało udział w dyskusji- a w rzeczywistości bułki to zaledwie kilka osób. Prawda xoxo, sprawa się rypła, Robert i, Paulina, Gosia, Nosacz, Mieszkaniec?

Tusk

Czyli Tusk stały w uczuciach 😀 Mówiąc o Wójcie i reszczie, chcesz powiedzieć, ze wiedza i nic z tym nie robią?

Niewinny

To że są nieprawidłowości panie Łukaszu to cała wieś wie może kiedyś będzie zgodnie z prawem

star1144

Gdyby to były w 100% pomówienia to obrońcy obecnego porządku w bytomskiej szkole nie udzielaliby tylu i tak nerwowych odpowiedzi. Pozostaje mieć nadzieję, że jeżeli faktycznie doszło do rażących nadużyć, zostaną wyciągnięte z tego konsekwencje.

Przed wyborami jazda po P Bloniarzu, P Sajdaku i P Kępie nie naruszala regulaminu i nie trzeba było kasować komentarz ów.
    Przez chwilę się łudził em że jednak ta władza nie będzie spolegliwa wobec ukladzikow.

Tusk

Panie Łukaszu, widzę, że dopiero dzisiaj przeczytał Pan, co napisał. Bardzo mnie cieszy, że “bułki” zostały poprawione na ” były” Szkoda jednak, że nie czyta Pan tego przed publikacją:) Uważam, że w tej sprawie Wójt gminy powinien zająć stanowisko. To on jest zwierzchnikiem. Pani dyrektor życzę aby wróciło jej to, co włożyła.

Koko

Wiele osób nie wie o istnieniu tego forum a jest prawdopodobne,że wzięli by udział w dyskusji.

Redakcja
    Opiekun forum

Panie Tusk,
    O Panu nawet nie wspominam…
    Najpierw rozpętał Pan burzę pod nazwą „Lidia” a potem sam ze sobą prowadził dyskusję pod nazwami „Stop prywacie” „Lidia” oraz „Tusk”
    Pana wiarygodność jest naprawdę zerowa, od dłuższego czasu próbuje Pan obrażać wszystkich do okoła. Sugeruje Pan powiązanie forum z Facebookiem? Po co skoro dalej Pan będzie pisał z fikcyjnych kont? Jeśli ma Pan choć odrobinę honoru to niech się Pan podpisze.
    Czepiania się literówek nawet nie chce mi się komentować.
    Miłego weekendu dla Pana i wszystkich forumowiczów 🙂

w trosce o dobro gminy

Panie redaktorze Matlęga, czytam Pański wpis i widzę, że zajął Pan jednostronne stanowisko w sprawie nieprawidłowości w szkole w Bytomsku, a oto dowód: “Niestety zmuszony byłem usunąć poprzedni temat. Ilość pomówień w poprzednim przekraczała granice”. Na jakiej podstawie, stwierdza Pan, że w wypowiedziach znajdowały się pomówienia? Jako argumemt, użył Pan stwierdzenia, że te same osoby, używają róznych pseudonimów na forum, nie biorąc pod uwagę faktu, że z jednego adresu ip może korzystac co najmniej kilka osob. Pomijam możliwość dodawania wpisów z miejsc publicznych. Narzucanie używania stałych nazw, uczestnikom forum strony, odbieram jako ograniczanie wolności wypowiedzi. Martwi mnie fakt, że zamiast, jak na obiektywnego redaktora przystało, rzetelnie zająć się tematem ewentualnych nieprawidłowości w tej placówce, zajmuje się Pan inwigilacją użytkowników,sprawdzając z jakich numerów IP dodają swoje komentarze na forum. Być może jest Pan w posiadaniu wiedzy, którą zainteresowana jest duża część społeczności gminy Żegocina. Jeśli chce Pan podejść do tematu rzetelnie i sumiennie, najodpowiedniejszym byłoby napisanie artykułu, który rozwieje wszelkie wątpliwości w tej, wywołującej skrajne emocje sprawie. Swoją decyzję o usunięciu wątku, argumentuje Pan troską o społeczność gminy Żegocina. Nasuwa się pytanie, gdzie Pan był przed wyborami na wójta ww. gminy, kiedy regularnie obrażane i szkalowane były osoby stojące po przeciwnej stronie barykady w stosunku do obecnego wójta gminy Żegocina? Powstanie strony zegocina.in zbiegło się w czasie z “obaleniem” starego układu w gminie Żegocina. Uważam, że mieszkańcy tej gminy, są w bardzo niebezpiecznym momencie, ponieważ w myśl zasady, że media to “czwarta władza”, jesteśmy świadkami tworzenia się nowego układu z Panem, Panie Łukaszu ma czele. Mam nadzieję, że zrozumial Pan mój przekaz. Pozdrawiam

Redakcja
    Opiekun forum

Absolutnie nie zająłem stanowiska w tej sprawie. Napisałem tylko, że jeśli nieprawidłowości są to Wójt i Rada Gminy już o nich wie.
    Co do artykułu na ten temat to bardzo dobry pomysł- zajmę się tym.

Usunełem poprzedni wątek z dwóch względów:
    1.Pan Mikus napisał, że sprawę pomówień, zgłosił na policję. W sumie się nie dziwie, bo oprócz zarzutów dot. zatrudnienia synowej pojawiały się również inne złośliwe komentarze dot. Prywatnej firmy oraz innych osób nie związanych ze sprawą. Wątek został zarchiwizowany i zabezpieczony.
    2. Osoby, które pisały komentarze
    podpisywały się różnymi nazwami co sprawiało wrażenie, że toczy się tutaj prawdziwa dyskusja- w rzeczywistości komentarze pisały te same osoby.

Co do „czwartej władzy” – proszę nie żartować. Nie jestem związany z żadnym jak to Pan nazwał układem w naszej gminie 🙂 i mam nadzieje, że takich układów nie ma. Strona funkcjonuje od początku na takich samych zasadach.
    Ciężko jednak znaleźć granice między wolnością słowa, a brakiem zgody na obrażanie kogokolwiek. Od początku usuwam obraźliwe komentarze oraz wątki niezależnie kogo dotyczą. Czy to byłego czy nowego Wójta. Osoby zarzuczajace mi stronniczość w trakcie kampanii nie zdają sobie sprawy ile obraźliwych komentarzy dotyczących KAŻDEGO z kandydatów zostało usuniętych. Czy to był Pan Błoniarz, Pan Marcinek czy Pan Wrona. Zainteresowanym mogę pokazać folder o nazwie Kosz. 🙂

Ale jestem również otwarty na propozycje dot. zasad na forum- jeśli zechce Pan chętnie pozwolę Panu moderować na forum i decydować, który komentarz powinien pozostać, a który zostać usunięty.
    Pozdrawiam
    888 899 366 – to moj numer telefonu. Może się Pan śmiało ze mną kontaktować 🙂

streed luki

Witam wszystkich ,,forowiczow,,jestem mieszkancem tej wsi ,ale tam sie nie urodzilem i wychowalem.Mala wies tam kazdy ma wielkie oczy i uszy i jest zadny sensacji,ale do rzeczy.Dla mnie to rewelacja ,tak bylo,, pierwsza szkola w polsce pani wozna ,sprzataczka mini i szpilki,no i myje posadzke no cos wspanialego,,ale kazde stanowisko pracy ma okreslone warunki ,od czasu ,,,do ubioru,ale fajnie,wesola szkola,2 co do zarzadu to powiem tak ,no czasy komuny i totalitaryzm ,szkoda ze na malych wsiach tak jest i co gorsza jest nato przyzwolenie i bezkarnosc ze jak ci zagram tak zatanczysz.Taka prosta rzecz ,prosci ludzie normalne dzieci ze wsi,, troche pokory i cierpliwosci a nie oskarzania rodzicow ze dziecko sie nie uczy albo nie rozumie.to dzialka nauczycieli.tak naprawde nasze dzieci maja poawzne problemy idac dalej do szkol,niski poziom nauczania,warto sie natym skupic.A co do forum ,tutaj kazdy ma prawo wyrazic opinie i poglad,warto by przeczytac zasady tej formy wypowiedzi na forum poblicznym, anie straszyc ID , pozdrawiam

Student

Chyba każdy zapomniał czym się charakteryzują funkcje stanowiska publicznego. Bowiem stanowisko publiczne jest “narażone” na krytykę opinii publicznej. Opinia publiczna posiada prawo krytyki władz, instytucji,a tym niewątpliwie jest posada dyrektora. Demokracja, to system, w którym obowiązują pewne wolności obywatelskie oraz procedury umożliwiające obywatelom mieć wpływ na władzę, instytucje polityczne, pożytku publicznego. Zgadzam się, straszenie ID jest żenujące, mam wrażenie,że niektórzy chcą by ludzie nabyli przeświadczenia,że nie warto wyrażać opinii, krytyki wobec osób pełniących ważne role w naszej gminie.

Tusk

Panie M. “Pana wiarygodność jest naprawdę zerowa, od dłuższego czasu próbuje Pan obrażać wszystkich dookoła” W moim odczuciu wyssane z palca. Nie widzę problemu żeby to forum oceniło mnie za moje wpisy. Szczerze pisząc, nie liczę się z Pana subiektywną opinią. Schlebia mi Pan, że wymienia mnie Pan jako 3 osoby na tym forum. Musze Pana jednak zmartwić, nie mam na tyle czasu w przeciwieństwie do Pana. Proszę tez nie mierzyć ludzi swoją miarą, wielu ludzi naprawdę martwi się tą sprawą. Nikt tu dla nikogo nie chce źle. Proszę tez przestać z tymi farmazonami o ID. Nie ma Pan do tego żadnych uprawnień. Od straszenia są duchy i baba jaga 😉

czytelnik

Co za ludzie? Skąd w Was tyle nienawiści? Dorwie się kilku gówniarzy do komentowania i będą każdego poniżać. Przez takich zaraz admin zamknie forum i wyłączy komentarze – ileż można wytrzymać (ma chyba złote nerwy że jeszcze wytrzymuje). Czy któryś złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa? Czy złożył w tej sprawie protest lub skargę do gminy? To są drogi interwencji a nie pomówienia na forum jeszcze anonimowo -dziecinada.

Koko

Czytelnik. To nie jest nienawiść tylko o to że każdy ma już dość tych starych układów, każdy chce mieć równe szanse naprzykład w poszukiwaniu pracy. Są osoby w Bytomsku które mają kwalifikacje i pytały o pracę ale z rodziną nie miały szans. Jeśli nazwałeś piszących na forum małolatami to bardzo mi to schlebia i dziękuję Ci za to. Na forum każdy ma prawo wypowiedzi i wynika to z paragrafu, poczytaj. Gdyby w Bytomsku wszystko było w porządku nikt nawet słowa by nie napisał to przecież jest oczywiste.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 52)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Reklama

Społeczność

1,628FaniLubię

Reklama

Pomóżmy naszym mieszkańcom

Galerie