SWOBODA WYPOWIEDZI NA STRONIE ZEGOCINA in

Strona główna Fora Aktualności SWOBODA WYPOWIEDZI NA STRONIE ZEGOCINA in

Temat zawiera 23 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Agaaga 2 miesięcy, 1 tydzień temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 24)
  • Autor
    Wpisy
  • #7655 Odpowiedź

Głos rozsadku

Czy tylko ja mam wrażenie, że osobie która jest administratorem tej strony, do głowy uderzyła woda sodowa? A jeśli nie uderzyła to jest na wysokości grdyki, i grozi uderzeniem w każdej chwili jak uśpiony wulkan Yellowstone ? Załozeniem takiej strony zakładam, była mozliwosci dodawania komentarzy i swoboda wypowiedzi, a z tym jest po prostu różnie. Panie Ł. bo to chyba Pana strona, takie coś nie przejdzie 🙂

#7656 Odpowiedź

Tusk

Faktycznie, zauważyłem, że wpisy są usuwane. Panie administratorze, dlaczego komentarze są kasowane? Rozumiem, że jest to prywatny portal, ale takie manipulacje nie mogą mieć miejsca. “Żegocina in” kreuje się na niezależny portal gminny. A tu takie sytuacje. A więc dlaczego?

#7659 Odpowiedź

Łukasz Matlęga
    Opiekun forum

Słucham uważnie o jaki komentarz chodzi 🙂 może Pan napisze tutaj 🙂

Usuwane są wpisy wulgarne itp. Proszę zapoznać się z regulaminem.

#7660 Odpowiedź

Tusk

Zapoznałem się. Chodziło o wpis który Pan przywrócił chwile wcześniej na CKSiT(“No to już wiemy, że nie będziesz startował 🙂”). Oczywiście po moim zapytaniu o ww wpis. Zastanawiające jest, że odpisał Pan na forum, a nie zdążył zaakceptować mojego komentarza z podziękowaniami za przywrócenie wpisu w artykule CKSiT. Ściągniecie wpisu było spowodowane problemami technicznymi?

#7661 Odpowiedź

Głos rozsadku

Takie zjawisko ma tutaj miejsce dość często. Komentarze bez wulgaryzmów i obraźliwych treści czekają w czysccu czasami dóbre kilka godzin zanim zostaną opublikowane. O ile w ogóle są publikowane. Miażdży też zmiana formy. Napisano kiedys że “strona zegocina.pl wygląda jak paździeż”. Moderator zmienił na “inne strony wyglądają lepiej”. Litości. Taki to ‘niezależny’ portal.

#7662 Odpowiedź

Łukasz Matlęga
    Opiekun forum

Proszę uwierzyć, że nie sprawdzam komentarzy przez całą dobę 🙂 czasem, ze względu na to, że redaktorzy mają tez prywatne życie, komentarze są zatwierdzane po jakimś czasie.
    We wpisie, o którym Pan wspomina, nie ma nic nieodpowiedniego, dlatego został opublikowany- ale tak jak wspomniałem – nie moderujemy komentarzy 24h 🙂 dlatego z kilkugodzinnym opóźnieniem.
    Pozdrawiam i życzę miłego weekendu 🙂

#7665 Odpowiedź

glos rozsadku

“Napisano kiedys że “strona zegocina.pl wygląda jak paździeż”. Moderator zmienił na “inne strony wyglądają lepiej”. Litości. Taki to ‘niezależny’ portal.”
    to też ze względu na małą ilość czasu?

#7727 Odpowiedź

Do TUSK

bzdura. Dodałam 3 komentarze w których nie było żadnych wulgaryzmów a nie pojawiły pod postem. Mam robione zrzuty ekranu. Po prostu treść nie pasowała Panu Ł lub była czymś co nie pasuje pisać na obecną władze. Niezależny a jednak bardzo zależny portal od władzy!

#7728 Odpowiedź

Do TUSK

Przecież są wtyczki do wordpress które automatycznie odrzucają wulgaryzmy i słowa obraźliwe a reszta komentarzy wskakuje z automatu może to dobry pomysł, żeby Pan nie tracił czasu prywatnego?

#7729 Odpowiedź

Tusk

Panie Łukaszu, musi Pan coś z tym zrobić. Ludzie domagają się wolności słowa i ja też. Padł bardzo dobry pomysł na udogodnienie. Proszę zacząć oszczędzać swój czas. Czekam na zmiany.

#7730 Odpowiedź

Maniuśka

Popieram moich przedmówców, mój komentarz również został usunięty i proszę się nie tłumaczyć, że przez wulgaryzmy. Działanie tej strony prowadzi do tego, że mieszkańcy przestaną się wypowiadać no bo po co się produkować skoro komentarz drugiej osoby się usuwa. Z tego co widzę to na stronie zegocina.pl można więcej wyczytać na ogólne tematy gminy, gdyż tutaj pisze się głównie o sporcie,pogodzie i sesji rady gminy. Przecież jest tak wiele wydarzeń o których tutaj nawet nie ma żadnej wzmianki. Ciekawe jest również to, że reklamy firm na tej stronie są w znacznej części firmami należącymi do najbliższej rodziny administratorów tej strony. Może mają taniej? Pozdrawiam!

#7731 Odpowiedź

mieszkaniec

mój komentarz również został usunięty i nie było w nim żadnych wulgaryzmów dla kogoś był niewygodny ,łudziliśmy że będzie wolność słowa no cóż wyszło jak wyszło

#7733 Odpowiedź

Łukasz Matlęga
    Opiekun forum

Miałem już nie odpisywać, ale muszę coś dodać.

Wszystkie ostatnie komentarze, negatywnie odnoszące się do portalu pisane są przez jedną osobę – która podpisuje się różnymi pseudonimami. Czemu tak Panu zależy na oczernieniu portalu?
    Proszę odpowiedzieć sobie na pytanie: czy gdyby nie było tutaj swobody wypowiedzi pozwoliłabym na te komentarze?
    Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia!

#7737 Odpowiedź

grzesiek.kepa

Wolność wypowiedzi nie powinna być wykorzystywana w celu obrażania innych osób będąc anonimowym. Proponuje podpisywać się pod postami. Mylę ze kultura wypowiedzi wzrośnie i lepiej będzie się to wszystko czytać

#7740 Odpowiedź

Toro

Popieram Grzegorza

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 24)
Odpowiedz na: SWOBODA WYPOWIEDZI NA STRONIE ZEGOCINA in
Twoje dane:

Reklama

Społeczność

1,544FaniLubię

Reklama

Reklama

Galerie