Zespół OAZA

Strona główna Fora Szkoły i edukacja Zespół OAZA

Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Parafianin 1 tydzień, 5 dni temu.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #5904 Odpowiedź

Parafianin

Chciałem tylko napisać, że Zespół OAZA oraz Pani Rogala to najlepsze co się przydarzyło w Żegocinie. Pani Anna wychowała sporo młodych osób, głownie dziewczyn. I dziś mamy tego efekty!
    Będąc wczoraj w Kościele na mszy św aż się nie chciało wychodzić. Dziewczyny z chóru jesteście fantastyczne! A chłopak który śpiewał ma niesamowity głos! Zapraszamy częściej do Kościoła!!

#5908 Odpowiedź

Fan

To nie był zespół Oaza!!! Dzięki Bogu Szanowny Parafianinie, że zachwyt nad zespołem Oaza i p. Rogala jest zwyczajną pomyłką.

#5909 Odpowiedź

Mieszko

Ale fakt faktem, Pani Rogala to wszystko zapoczątkowała!

#5911 Odpowiedź

Jakis

Przecież to Karolina a nie żadna OAZA.Oaza i p. Rogala to z maryjkami śpiewa na sumie.

#5913 Odpowiedź

lolo

Pani Rogala robi to co robi. Jeśli ktoś chce może to robić lepiej. Inna sprawa, ze zespól nie ma wiele wspólnego z Ruchem Oazowym, może tyle że śpiewa ich piosenki. Nazwa i jeszcze tak zapisana jest mocno na wyrost.

#5917 Odpowiedź

Parafianin

Przepraszam w takim razie. Nie chciałem nikogo urazić, ale myślałem, że to inicjatywy Pani Rogali.

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla dziewczyn i chłopców z zespołu oraz serdeczne podziękowania za uświetnienie uroczystości Mszy Świętej.
    Pozdrawiam!

PS. Pani Rogali należy się szacunek za to co zrobiła dotychczas. Niesamowite, że od tylu lat z takim poświęceniem zajmuje się sprawami Kościoła i wiernych, oraz organizuje czas młodym dziewczynkom.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
Odpowiedz na: Zespół OAZA
Twoje dane:

Reklama

Społeczność

1,325FaniLubię

Reklama

Reklama

Galerie