Oldboye: Dwa sparingi Beskidu z Limanovią Limanowa

0
281

29 czerwca oraz 5 lipca Oldboye Beskidu Żegocina zmierzyli się z rówieśnikami z drużyny Limanovii Limanowa. W obydwu meczach lepsza okazała się drużyna Limanovii wygrywając 8:4 oraz 8:2.

29 czerwca na orliku w Żegocinie zostało rozegrane pierwsze spotkanie obydwu drużyn. Początkowo warunki do grania były bardzo ciężkie przez ulewę, która częściowo zalała boisko, jednak woda szybko zeszła i można było kontynuować spotkanie. Od samego początku to drużyna Limanovii dyktowała warunki i bardzo szybko objęła dwubramkowe prowadzenie. W końcówce pierwszej połowy zawodnicy Beskidu wywalczyli rzut karny, którego pewnie wykorzystali. Początek drugiej połowy to znów szybkie trzy bramki gości, jednak “Waleczni Górale” nie poddawali się i ostateczne spotkanie zakończyło się wynikiem 4:8. Po meczu goście podkreślali, że był to wyrównany mecz, a zawodnicy Beskidu potrafią grać na wysokim poziomie i może być to bardzo wymagający sparingpartner.

5 lipca na stadionie Limanovii Limanowa został rozegrany drugi sparing pomiędzy zespołami. I tym razem Oldboje z Limanowej okazali się lepsi wygrywając 8:2.

Pomysł na rozegranie dwóch meczów towarzyskich należał do Limanovii, która aktualnie przygotowuje się do rozegrania meczu z Reprezentacją Polski Oldboy-ów w Futsalu, który odbędzie się 14 lipca o godzinie 16:00 na stadionie w Limanowej.