Piłka nożna A-Klasa: Beskid zatrzymany przez Drwinię

0
459

W sobotę 29 września na stadionie w Świniarach został rozegrany mecz 8 kolejki bocheńskiej A-klasy. Beskid po ostatnich świetnych meczach musiał zadowolić się tylko jednym punktem. Po pierwszej połowie Beskid prowadził z GKS 0:2 po bramkach Konrada Łękawy i Tomka Krawczyka. W drugiej Gospodarze szybko doprowadzili do remisu 2:2. Na prowadzenie Beskid wyprowadził Janusz Czoch jednak ostatnie słowo należało do wicelidera i mecz kończy się pechowym remisem 3:3.

GKS II Drwinia 3:3 (0:2) Beskid Żegocina

Damian Bochenek           Konrad Łękawa 10′
Bramka samobójcza        Tomasz Krawczyk 45′
Mateusz Bochenek          Janusz Czoch 78′

Skład Beskidu:
BR Mateusz Kępa
OBR Mateusz Waligóra, Marek Tomkiewicz, Konrad Łękawa, Kamil Górka (Dawid Dziedzic 70′)
POM Karol Kępa, Wojciech Ziółkowski, Damian Pławecki (Patryk Kukla 75′), Grzegorz Kłusek (Hubert Kuska 78′), Tomasz Krawczyk (Dawid Kuska 82′)
N Janusz Czoch (Łukasz Kuska 80′)

Komentarz pomocnika Beskidu Patyka Kukli:

Po serii trzech zwycięstw z rzędu przyszło nam mierzyć się z wiceliderem tabeli na jego boisku. Wiedzieliśmy od razu ze będzie to ciężki mecz. Od pierwszych minut mądrze rozprowadzaliśmy piłkę czego efektem była bramka Konrada Łękawy z rzutu wolnego. Przewagę w pierwszej połowie udokumentowaliśmy bramka w ostatniej akcji za sprawa Tomka Krawczyka. Na drugą połowę wychodzimy zdekoncentrowani i tracimy po głupich błędach dwie bramki. Drużyna z Drwini prezentowała się lepiej w drugiej części meczu , coraz bardziej zagrażając bramce Mateusza Kępy. W 80 minucie udaje się nam strzelić bramkę na 3:2 za sprawa Janusza Czocha i wydawało się ze zabierzemy do Żegociny komplet punktów, w odstępie kilku minut przeciwnicy jednak wyrównują. Na więcej obie drużyny nie było już stać i wynik meczu kończy się remisem. Czuć niedosyt mieliśmy sporo sytuacji bramkowych ale szanujemy ten punkt na ciężkim terenie. Wracamy do Żegociny i od wtorku skupiamy się na kolejnym meczu który zagramy z beniaminkiem Raba Niedary.