Piłka nożna: Beskid gromi w Krzeczowie!

0
396

5 maja o godzinie 11:00 na stadionie w Krzeczowie został rozegrany mecz 20 kolejki bocheńskiej A-klasy, w którym Beskid Żegocina na wyjeździe podejmował drużynę Błękitnych Krzeczów. Po fenomenalnej grze i bardzo dobrej skuteczności Beskid wygrał to spotkanie aż 6:1. Bramki strzelali: Konrad Łękawa – 3, Grzegorz Kłusek – 2, Łukasz Kuska – 1.

Skład Beskidu:
BR Mateusz Kępa (75′ Marcin Cichoń),
OBR Piotr Czoch, Konrad Łękawa (50′ Kamil Górka), Rafał Skowronek, Mateusz Waligóra, POM Dawid Kuska, Wojciech Ziółkowski (55′ Janusz Czoch), Tomasz Krawczyk (65′ Patryk Kukla), Karol Kępa, Łukasz Kuska (60′ Michał Dziedzic),
N Grzegorz Kłusek.

Komentarz najlepszego strzelca Beskidu Konrada Łękawy:

“Do dzisiejszego meczu nasza drużyna podeszła bardzo poważnie. Każdy myślał tylko o tym aby zdobyć pierwsze trzy punkty w tej rundzie. Byliśmy bardzo skoncentrowani, prowadziliśmy grę cały mecz. Każde podanie było przemyślane i to rywal musiał gonić za piłką. Mimo nierównej murawy potrafiliśmy wyprowadzać piłkę od własnej bramki. Nasze składne akcje przyniosły pożądany efekt i na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 5-0. Po pierwszej połowie wynik mógł być wyższy, lecz zawiodła nasza skuteczność. W drugiej połowie były chwilę przestoju i dekoncentracji, jednak udało się dołożyć jeszcze jedna bramkę. Chłopakom należą się słowa uznania za walkę na boisku, a Błękitnym życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.”

W kolejnym meczu Beskid Żegocina zmierzy się na własnym stadionie z drużyną GKS II Drwinia. Mecz odbędzie się 12 maja o godzinie 13:00.