XXI Turniej o Puchar Wójta Gminy Żegocina

4
683

21 stycznia 2019 roku w Żegocinie został rozegrany XXI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Żegocina.  W zawodach wzięło udział 6 drużyn, najlepsza okazała się ekipa “Szkolec Orkiestra”.

Drużyna “Szkolec Orkiestra” po rozdaniu medali

Rywalizacja była niezwykle wyrównana i zacięta. Mała tabelka zdecydowała o zwycięstwie, gdyż trzy drużyny miały na swoim koncie po 10 punktów. Ostatecznie Mistrzami Gminy Żegocina w 2019 roku została drużyna- „Szkolec Orkiestra”. Medale za II miejsce odebrali zawodnicy – „Huragan Pershing”. Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy Łąkty Górnej pod wodzą Karola Kępy. Tuż za podium znalazła się ekipa Oldboys Team – Daniela Dudzica. V miejsce dla ambitnie grającej drużyny z Rozdziela. Słowa uznania należą się ostatniej ekipie –„Szerszenie”.

Najlepszym bramkarzem turnieju zastał Jakub Grabiarz a najlepszym strzelcem został Krystian Czuper z Łąkty Górnej (10 goli).